For Life & MADAGA

Profesionální kosmetika na francouzských základech

Kosmetika

Hýčkáme si Vás tím nejlepším co může náš trh nabídnout - profesionální kosmetikou, která skutečně funguje!

Nabízíme kosmetické ošetření pro různé typy pleti a jejich nedostatky, včetně úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas, s použitím profesionální kosmetiky s prokazatelnými účinky, založenou na francouzských základech, For Life & MADAGA. Hýčkáme si Vás tím nejlepším, co může náš trh nabídnout – profesionální kosmetikou, která skutečně funguje.

V přípravcích FOR LIFE & MADAGA jsou využity špičkové přírodní suroviny, oleje, vitaminy a pomocné látky z různých zemí světa, vyznačující se vysokou snášenlivostí a účinností. Účinné látky jsou preferovány ty, jež mají prokazatelný ověřený efekt.

Celkové zpracování přípravků probíhá v systému HIGH TECHNOLOGY III - NATURAL INNOVATION, který je obdobný jako u léčiv. Tento systém zaručuje dokonalé zpracování nosného média (krému, gelu, lotia) bez přístupu atmosférického vzduchu, zmenšení částic na velikost, která snadno penetruje do kůže a následné zapracování účinných látek tak, aby byla zachována jejich biologická účinnost. Díky tomu přípravky FOR LIFE & MADAGA nenarušují kožní bariéru, udržují ji ve zdravém stavu, mladistvém vzhledu a jsou velmi dobře snášeny i hypercitlivými typy pletí. Kosmetika bez konzervačních látek a parfumací, netestována na zvířatech.