md:Ceuticals

Pleť bez vrásek, akné a pigmentací

Chemický Peeling

Pro pleť jemnější, hladší, prozářenější, barevně sjednocenou, bez pigmentací s mnohem mělčími vráskami a i těžké akné se zahojí.

md:Ceuticals<br>Chemické peelingy Farmaceutické a Lékařské třídy-

md:Ceuticals
Chemické peelingy Farmaceutické a Lékařské třídy

Britská značka, která díky neustálému vývoji, inovaci a používání nejnovějších technologií vytvořila řadu peelingů, které jsou zárukou bezpečnosti, rychlosti adlouhotrvajících výsledků, díky vysoké koncentraci účinných látek. Peelingy jsou klinicky testované a schválené dermatology, šetrné k životnímu prostředí.

Přípravky md:peel byly testovány a mají jedinečné výsledky v krátké době! Již po prvním ošetření je dosaženo značného zlepšení pleti, avšak nejlepší výsledky jsou dosahovány po několika aplikacích peelingů. Aplikace md:peel je zcela bezpečná a dobře snášena. V závislosti na typu problému vybíráme jednotlivé kyseliny nebo jejich kombinace.

Doporučený počet ošetření: 6x
Frekvence: 1x za 1-2 týdny

Kyseliny mají silný hojivý a regenerační efekt, tím, že odstraňují poškozené a odumřelé buňky, jiné silně hydratují. Používáme i kyseliny, které umí vybělovat skvrny, redukovat drobné jizvy, vrásky, kyseliny, které pro svůj silný antibakteriální účinek neskutečně dobře řeší problémy s aknózní pletí. Chemický peeling je osvědčený i u dalších problémů – rozšířených pórů, keratóz, mastné pleti apod.

  • MelanoCeuticals - Depigmentační ošetření – bělící
  • Skin Clear – účinné sérum na aknetickou pleť
  • Antiage - Lifting, Hydratace, Výživa
30 – 45 min. (chemický peeling + účinná séra)
1 600 - 2 200 Kč
(cenové rozpětí v závislosti na spotřebě účinných látek a rozsahu ošetřované partie)

(Kontraindikace: Není možné toto ošetření provést při velmi citlivé pleti, aktivním akné, červených žilkách (kuperóze) a rosacee, zánětech, ekzémech v ošetřované části a při jakékoliv formě onemocnění (rýma, chřipka …), těhotenství, epilepsie)